language / język:  wersja w języku polskim wersja w języku angielskim
przeszukaj serwis:
Serwis pomp basenowych
W tym roku utworzyliśmy w naszej firmie nowy dział który zajmuje się serwisem pomp basenowych.
Zapewniamy pełny serwis basenów.

Zadzwoń po więcej informacji:
tel.: (0-22) 396-04-10

 
 
Nasze realizacje

Baseny kąpielowe od firmy Wodex – galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji, wszystkie zamieszczone zdjęcia ukazują baseny wybudowane przez naszą firmę. Baseny zamieszczone na fotografiach są obiektami zarówno użytku prywatnego jak i publicznego

W poszukiwaniu leku na długowieczność – odkryliśmy sposób, który sprawi, że poprawi się Wasze samopoczucie, sylwetka nabierze wyjątkowych kształtów, a i zrelaksujecie się, odpoczniecie oraz zapomnicie o problemach (w sposób naturalny i legalny). Co więcej, sami możecie wybierać zastosowanie tego magicznego sprzętu – mogą to być wspaniałe imprezy w morskim klimacie lub rodzinna integracja ze wspólną zabawą wodną i nauką pływania.

Dla miłośników sportów, wody, błogiego lenistwa i nowoczesnego designu polecamy praktyczne i trwałe baseny ogrodowe. W ten sposób zaoszczędzicie czas (oraz pieniądze), bo od tej pory nie będziecie musieli już specjalnie jeździć na basen czy siłownię. Dzieci od małego będą się oswajały z wodą i aktywnością fizyczną, a znajomi i sąsiedzi będą Wam zazdrościć grilla i imprez w niesamowitym klimacie nad basenem. Nie jest także tajemnicą zbawienny wpływ wody na cały organizm.

Niech basen ogrodowy nie będzie już tylko w sferze Waszych marzeń, niech stanie się rzeczywistością, a przekonacie się, że nie potrzeba do tego ani dużych przestrzeni, ani wielkich pieniędzy. Ogród i basen staną się teraz Waszym ulubionym miejscem. To będzie idealny sposób na odpoczynek czy ochłodę w upalny dzień. Sami wybierzecie, czy wolicie pływać i kształtować swoją sylwetkę, pić drinki ze znajomymi w przyjemnej, zimnej wodzie czy leżeć na materacu z książką w ręku i lekko, spokojnie unosić się na błękitnej tafli…

Nie chcemy wybudzać Państwa ze strefy marzeń wodnych, jednak chcemy delikatnie wspomnieć, że w naszej firmie znajdziecie nie tylko baseny jak ze snu – baseny ogrodowe i kąpielowe, ale także chemię basenową i specjalistyczne sprzęty m. in. do czyszczenia czy zadaszenia basenu. W samej kwestii budowy basenów jesteśmy także ekspertami w Warszawie. Polecamy chłodne i gorące kąpiele oraz zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat sprzedaży naszych basenów. Potem pozostaje Wam już tylko czysta przyjemność korzystania z nowego sprzętu, a jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z naszych basenów!

 
 
02-758 Warszawa
Czarnomorska 13 lok. 46


tel.: +48 (0-22) 353-87-96, fax.: +48 (0-22) 353-87-97, GSM.: +48 602-795-682, e-mail:info@wodex.pl
formularz kontaktowy - grafika
© 2018 baseny-wodex.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl